www.xbebek.com

|Anasayfa|
Bebek Bakımı | Anneler | Şifalı Bitkiler | Gebelik

Bebek Sağlığı Hakında Detaylı Bilgiler

Bebek Bakımı
Bebek Sağlığı hakkında bilgilere ulaşın. Bebeğiniz doğduğu andan itibaren ne yapacağınızı nasıl davranacağınızı öğrenin. Sağlıklı bebeklerin nasıl beslenmesi gerektiğini, bebeğinizin sizden ne istediğini hal ve hareketlerine bakarak anlayın.
Discover Ayurveda

En son Eklenenler

şifalı bitkilerle yemek tarifleri

Şifalı Bitkilerle Yemek Tarifleri

Biz Şifalı Bitkilerle Yemek Tarifleri başlığını bu konulara uygun gördük. Aslında bir çok lezzetli yemek tarifi bulabileceğiniz bu başlık, Sadece şifalı bitkilerle yapılan yemeklerle sınırlı değildir.

www.Xbebek.com

Sitemizde bebek bakımı, bebekpsikolojisi, bebek gelişimi, anneler ve gebelik, hamilelik ve doğum sonrası, gelişim grafikleri, şifalı bitkilerle zayıflama, bebek masalları, kadın bakımı, diyet ve güzellik konularından birçok makale bulabilirsiniz.
şifalı bitkilerle zayıflama

Şifalı Bitkilerle Zayıflamak

Gebelik bitti, hamilelik sona erdi... Ya şimdi... Şifalı Bitkiler sayesinde zayıflamak aslında hiç te zor değildir. Doğru bilginin yanında yeterki biraz da iradeniz olsun. Aşağıdaki Başlıklar sizlere yeterli bilgiyi vermeyi vaadediyor.
reklamlar reklamlar

bebekte gaz yapan yiyecekler

bebekte gaz yapan yiyeceklerbebekte gaz yapan yiyecekler ve gıdalar nelerdir? bebekte gaz yapan yiyecekler bebekten bebeğe değişebilmektedir. Ancak şu bilinmelidir ki bebek ister mama ile ister anne sütü ile beslensin mutlaka gaz sıkıntısı çekecektir ve 3-4 aylıktan sonra gaz sancıları kendiliğinden kaybolacaktır.

bu dönemde bebekler anne sütü ile beslendiklerinden annenin bazı gıdalardan kaçınması tavsiye edilir. Bunlar bebeğe gaz yapan yiyeceklerdir.

Bebekte gaz yapan yiyecekler şöyle sıralanabilir.

1- Acı gıdalar ( pul biber, karabiber, isot vb.).

2- patlıcan, soğan gibi sindirimi zor gıdalar.

3- mercimek, nohut, kuru fasülye

4- portakal

5- lahana, brokoli

Emziren anne kendisine iyi gelmeyen gıdalardan uzak durmalıdır. Çünkü muhtemelen size iyi gelmeyen gıdalar bebeğinize de iyi gelmeyecektir.

.: Reklamlar :.


KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Bebek | Site Haritası

;)

Copyright © 2007-2011 Redox İnt. Hzmtl. FlashMax All rights reserved.Tasarım:FMX